Spread the love

Vďaka sofistikovanosti a jasnosti displeja sietnice môžeme len dúfať, že je určený aj pre iPad 3. Podnikateľské a iné organizácie sústavne prijímajú Apple iPad na použitie a ako spôsob zvýšenia produktivity.

Podľa spoločnosti Apple Insider „podobná hustota pixelov pre iPad 3 by odomkla veľmi cenné schopnosti pre profesionálov vrátane pilotov, ktorí používajú tablet pre elektronické mapy, a lekárov, ktorí ho používajú na lekárske zobrazovanie.“

Schválenie iPad 3 a FDA v nemocniciach

Ako vieme, mnoho nemocníc už používalo tablety spoločnosti Apple v rámci svojich každodenných rutín, čím skôr zefektívnilo mnohé skľučujúce úlohy – vrátane neustáleho obchádzania počítačového košíka. Presnosť a bezchybnosť, ktorú poskytuje sieť Retina, by posunula obálku ešte ďalej pri použití ako je lekárske zobrazovanie, ktoré je už schválené FDA.

Očakávané zobrazenie sietnice pre iPad 3 sa bude zdvojnásobiť v rozlíšení (2048 × 1536) s až štyrikrát vyšším PPI, čo znamená, že zrozumiteľnosť, ako aj nity (jas) by mali byť jednoducho neporovnateľné z hľadiska skutočne živého displeja; alebo sa opovažujem používať tento výraz pre ľudské oko nádherný!

Konkurenti ako Samsung mali napríklad možnosť vytvárať prekrásne obrazovky, napríklad prostredníctvom displejov Super AMOLED; displej Retina bol však prvýkrát vytvorený spoločnosťou Apple. Môžete sa staviť, že Apple bude prvý, kto dodá displej Retina do sveta tabliet, ako to urobil pre smartfóny.

Tabuľa od Barnesa a Noblea

iPad 3 – Hrozby: Vrátane NVIDIA Tegra 3
Na webe je dosť rozruch o nedávnych oznámeniach, ako sú ohnisko Nook Tablet a Kindle, a o tom, ako budú priamym ohrozením linky Apple iPad od spoločnosti Apple, v súčasnosti je to však iba otázka názoru. Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Ďalším hnacím motorom hrozieb pre fanúšikov je nedávne odhalenie štvorjadrového procesora Tegra 3, ktorý je prvou štvorjadrovou mobilnou čipovou sadou na použitie v zariadeniach Android.

Asus Transformer Prime sa očakáva, že bude prvým tabletom Android, ktorý zabalí čip pod kapotu; Má však Asus konkurenciu s Apple s podobným tabletom?

S iPad 3 na obzore a komponentmi ako procesor A6 a displej sietnice; spolu s mnohými hladnými fanúšikmi, ktorí vydržali inováciu zo svojho pôvodného iPadu na iPad 2, môžete svoje peniaze znova vložiť na rozbité záznamy iPad 3.