Spread the love

Spoločnosť Samsung práve vyslala pozvánky na tlačovú udalosť v New Yorku, ktorá je nastavená na August 13. Očakávame, že spoločnosť Samsung predstaví Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Plus počas tejto udalosti. Je to podľa povestí, ktoré zaplavujú internet.

Hovorí sa, že spoločnosť Samsung bude v septembri držať spustenie Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Edge Plus skoro kvôli blížiacemu sa Iphone 6s a 6S Plus. existuje únik Galaxy note 5 Prípady obrázkov tiež.

V posledných rokoch spoločnosť Samsung odhalila svoje nové zariadenia Galaxy Note na veľtrhu IFA v Berlíne, ktorá je naplánovaná na September 4-9 tento rok. Tam boli správy, že by namiesto toho usporiadať udalosť v polovici augusta.
S vedomím, že Samsung a Apple už dlho existoval rivalita, je pravdepodobne dôvod, prečo Samsung rozhodol sa začať ich zariadení súčasne s Apple, ako Apple bol spustenie nových produktov každý rok v mesiaci September.

Spoločnosť Samsung by mohla získať väčší zisk týmto skorým spustením Galaxy Note 5 predajom.

Ak porovnáme Galaxy Note 5 s jeho predchodcom, ktorý je Galaxy Note 4, Medzi týmito dvoma telefónmi nie je veľký rozdiel. Konštrukcia a kvalita budovania telefónov sa s najväčšou pravdepodobnosťou líšia.

Galaxy Note 4 dizajn sa zdá byť nevýrazný odpoveď na Samsung Galaxy S5. Poznámka 4 bol veľký (153 . 5×78. 6×8. 5 mm) s hmotnosťou 176g. avšak čierne kovové strany, strieborné obloženie a mäkké, textúrované zadné dali dôležitý vzduch. Displej trvalo asi 75% tela, takže sa nikdy necítil príliš veľký, napriek tomu, že je veľký.

Galaxy Note 5 je pripravený podniknúť ďalšie kroky do domény premium feel. To príde s kovovým unibody Pravdepodobne ešte nebudeme vidieť rozlíšenie 4k. To by určite bolo príliš nákladné a príliš ťažké na batériu.

Je pravdepodobné, že uvidíme displej, ktorý sa nelíši od Galaxy Note 4.

Ak sa batéria musí zlepšiť, akýkoľvek ďalší Samsung bude musieť Telefón dlhšie alebo širšie. Ale zdá sa, že Samsung nebude meniť veľkosť veľa.

Oba telefóny sú pravdepodobne dostať upgradovať na Android M, ktorý má upgrade funkcie pre správu napájania ďalej zlepšiť využitie batérie, teda šetrí na viac batérie.
Keďže Galaxy Note 5 nemá žiadnu významnú aktualizáciu treba urobiť, a je takmer podobá na Galaxy Note 4 okrem prípadu, že Galaxy Note 5 sa bude používať

Android M a nie Lízatko nič viac, proces by nemal brať veľa času. Galaxy Note 5 bol pripravený oveľa skôr, ako spoločnosť Samsung očakávala, a preto musel ohlásiť skoré spustenie. Poznámka: To je len ďalšia možnosť podľa rôznych správ dostal mimo buzzword. Existuje mnoho ďalších fám o Samsung a jeho spustenie, tieto sú najviac počul.