Spread the love

Správy a zvesti o Apple iPad 3 boli v posledných dňoch pomerne tiché. V prípade, že by našim čitateľom chýbali niektoré z noviniek, ktoré sme uverejnili, mysleli sme si, že by bolo dobré vygenerovať článok, ktorý zhrnie niektoré z najhorúcejších správ, povestí a názorov na iPad 3.

iPad 3 Dátum vydania: Otázka horenia

John Gruber z hry Daring Fireball zvestoval zvesť, keď povedal: Ak je moja teória správna, nie sú (HP) len pár mesiacov za iPadom 2, ale ak skĺznu až do neskorého leta, môžu naraziť proti vydanie iPadu 3. Toto nastavilo webovú rozpaky o vydaní iPadu 3 krátko šesť mesiacov po vydaní iPadu 2.

Spôsob, akým spoločnosť Apple miešala veci so svojimi vydaniami, napríklad bezdrôtový iPhone Verizon; mysleli sme si, že by to určite mohlo byť pravdepodobné.

Tu je úlovok. Bolo to všetko predtým, ako sa vyskytli niektoré udalosti, ktoré boli úplne nepredvídateľné. Prírodná katastrofa v Japonsku ovplyvnila plány na celom mieste, najmä pre výrobcov komponentov, keď sa snažia zotaviť.

Ak predpovedajú, že to ovplyvní linku Honda, môžete zaručiť, že to bude mať vplyv aj na iPad 3 a ďalšie technické komponenty. Ostáva to horúca otázka, ale väčšina konzervatívnych predpovedí v súčasnosti uvádza dátum vydania iPadu 3 na začiatok roka 2012.

Procesor iPad 3: A5 alebo A6

Čo bude poháňať revolučný iPad 3, keď sa konečne dostane na trh? Ak by mal byť iPad 3 uvedený na trh v roku 2011, bol by vybavený procesorom A5, ako sa predpokladá v prípade iPhone 5. A5 sa v súčasnosti používa v iPad 2, ktorý je dvojjadrovým procesorom, ktorý generuje 1 GHz procesorového výkonu a je stále schopný prispôsobiť sa účinnosti A4.

Ak sú iné predpovede pravdivé a iPad 3 bude uvedený na trh v roku 2012, mohol by vidieť nový procesor A6 zabudovaný pod kapotu.

Kamera iPad 3: Partnerstvo so spoločnosťou Sony

Fanúšikovia fandili, keď videli, že iPad 2 bol prepustený s dvoma fotoaparátmi. Nedávno sa však dostali do určitej kritiky, že mohli byť omnoho lepšie. Sir Howard Stringer, ktorý je generálnym riaditeľom spoločnosti Sony, nedávno odhalil, že v blízkej budúcnosti bude so spoločnosťou Apple spolupracovať. Na tlačovej konferencii uviedol, že sú pripravené dodávať spoločnosti Apple najlepšie snímače fotoaparátu. Z tejto dohody môžu profitovať obidve spoločnosti a fanúšikovia pravdepodobne očakávajú, že ich uvidia v zariadeniach iPad 3 a iPhone 5.

iPad 3 OS: iOS 5 bude debutovaný na WWDC

Fanúšikovia môžu očakávať prvý pohľad na systém iOS 5 po jeho predstavení na WWDC koncom tohto leta. Ak to platí, spoločnosť Apple by určite bola pripravená na vydanie nového OS v septembri. S každým vydaním systému Apple OS môžeme očakávať úplné prepracovanie s novými funkciami a funkciami, ktoré zlepšia dojem používateľa. Dúfame, že zariadenia iPhone 5 a iPad 3 budú v dátumoch vydania vopred naplnené systémom iOS 5.

Odhalené patenty Apple iPad 3

Asi za posledný mesiac sme videli veľa patentov, ktoré boli zverejnené s láskavým dovolením očividne jablka. Ako rýchlu rekapituláciu sme uverejnili správy na USB 3. 0 / Thunderbolt port, inteligentný bezel displej, vesmírnu technológiu, puzdro z uhlíkových vlákien a hybridný E atramentový / LCD displej.

So všetkými novinkami iPad 3; niektorí fanúšikovia spoločnosti Apple sa pýtali, či by nemali kupovať zariadenia iPad 2 a čakať na zariadenie iPad 3. Najmä potom, keď nemenovaný zasvätený Apple uviedol, že iPad 3 bude stáť za to počkať.

IPad 3 sa požaduje skôr ako revolúcia ako ako iPad 2; pretože veľa funkcií nebolo uvoľnených kvôli komplikáciám v zákulisí.

Tam to máte; rýchla aktualizácia niektorých najhorúcejších tém, ktoré sme zverejnili za posledný mesiac. Zatiaľ čo správy a klebety boli nedávno tiché, určite sa čoskoro objavia. V momente, keď sme informovaní o všetkom, čo sa týka iPadu 3, budeme o tom čo najskôr informovať našich čitateľov!