Spread the love

HTC a pod Zbrojom spolupracovali s cieľom vytvoriť vzrušujúci nový fitness balík a vyzerá to úžasne, ale ako dobre to funguje? Poďme sa ponoriť a uvidíte, ako je HTC HealthBox nastavený, aby sme sa zlepšili a zlepšili zdravie!

To je zariadenie, ktoré naozaj vitríny potreby máme z fitness hľadiska, pretože nie je len to, ukázať srdcovej frekvencie je tiež poskytuje ďalšie informácie o ochrane zdravia a dôležité veci, ktoré sa týkajú ako môžete zmeniť alebo monitor vaša strava rovnako.

Jednoduchosť

Návrh pre tento HTC HealthBox je úžasný, pretože udržuje kombináciu červenej a čiernej farby, ktorá vyzerá úžasne. Nájdete veľký OLED displej, ktorý prináša čaro a príťažlivosť, ale zároveň uvidíte, že displej nie je nápadný a môžete ľahko vidieť, že obsah na to bez akéhokoľvek problému.

Dotykové ovládacie prvky sú v poriadku, nie je to citlivé, ale robia dodať pomerne veľa hodnotu a to je to, na čom záleží najviac na konci dňa. Nielen to, ale OS, ktoré tu pridali, a všetky ostatné veci sú veľmi plynulé,čo je najdôležitejšie.

Monitor srdcovej frekvencie HTC HealthBox je nielen veľmi dobrý, Je skutočne funkčný a naozaj prináša výsledky, ktoré chcete, čo je vždy hlavným plusom. Zmení vás z neformálneho cvičenca na stroj na spaľovanie tukov a to je naozaj cool.

Stupnica UA

HTC má tiež predviesť USA mierka, ktorá je kruhová doska, ktorá bola navrhnutá na meranie telesného tuku a hmotnosti, dôležité veci, ktoré naozaj oplatí a dodať dôležitú hodnotu. Tie sú spárované s HealthBox companion app s cieľom poskytnúť niektoré naozaj dobré výsledky a veľmi dobré skúsenosti všade okolo, čo je najdôležitejšie.

Zbere

HTC HealthBox je navrhnutý tak, aby sa zameral na to, ako sa cítite a ako sa vaše telo vyvíja v čase. Zhromažďuje veľa údajov, ako je hmotnosť, telesný tuk a spálené kalórie, ale porovnáva aj údaje v čase, ktorý pomáha získať prehľad o mechanike spaľovania tukov. Rozloženie aplikácie je veľmi dobré a integrované režimy challenge sú vytvorené, aby vám pomohli schudnúť, čo je vždy skvelý motivačný nástroj.

Pozrite sa na HTC & UA Healthbox Video

Zobrazenia

Kým $ 400 HTC žiadajú nemusí HTC HealthBox lacný produkt, dostanete docela veľa hodnoty. Stupnica vyzerá naozaj dobre, fitness kapela je elegantný a skvele vyzerajúci, ale zároveň aplikácia pomáha dať všetko dohromady pekne. Výsledky sú ohromujúce, aby som bol úprimný, a to je to, na čom záleží najviac, takže majte na pamäti, že ak chcete kúpiť skvelý fitness produkt!