Spread the love

Keď budeme pozorne zisťuje skutočnosť, že predtým Apple iPad Air a iPad Air 2, má dobrú vôľu na trhu.

Pozrite sa na iPad Air 3 obsahujú to, čo v prípade jeho rôznych aspektov.

Apple vždy prezentuje svoj produkt štíhlym dizajnom. Obdivujem štíhly vzhľad gadget a môžete povedať, že to bude jemnejšie. Apple iPad Air 1 bol tiež tenký gadget, ale iPad Air 2 je tenší ako 7. 5 mm-silný iPad Air. Môžete povedať to isté o iPad Air 3, ktorý bude tiež štíhly ako iPad Air 2.

iPad Vzduchu 2 diktuje A8X Procesor, ktorý je až 40 percent rýchlo iPad Air1and v iPad Vzduchu 3 bude určite rýchlejšie rýchlosti a high-end procesor ako sme už prakticky dúfam, že z iPad Vzduchu 3.

iPad Air 3 bude mať väčšiu obrazovku s označením Retina HD. Apple pravdepodobne obsahuje antireflexný povlak. očakáva sa, že iPad Air 3 bude mať rozlíšenie okolo 401 ppi, zatiaľ čo iPhone 6 Plus má obrovský displej. Môžete povedať, iPad Air 2 Displej je približne rovnaký.

iPad Air 2 nie je za sebou pri nosení najnovších funkcií, ako je režim roztrhnutia, panorámy, slo-mo, režim časovača a časové oneskorenie z hľadiska fotoaparátu. Apple má tiež megapixel ako zadná kamera, 5 Mp až 8 Mp. Zatiaľ čo predná kamera je 1. 2 Mp. Apple má aktívny senzor a iPad Air 3 môže priniesť najlepšie v tomto prípade.

Rozpoznávanie Tváre

Rozpoznávanie tváre je tvárový akt identifikácie ľudí. Táto funkcia je k dispozícii v aplikácii Fotoaparát. Nesie Touch ID tech a táto funkcia je k dispozícii v iPad Air 2, takže iPad Air 3 nemá žiadnu možnosť, pretože má prísť s viacerými upgradation.
iPad môže vykonávať rôzne aplikácie, filmy atď. Kapacita úložiska je povinná na podporu týchto aplikácií.

Takže táto časť môže byť až 16 GB a môže byť ešte viac.

Apple pay je služba on-line platby, ktorá dáva možnosť užívateľom platiť veci skenovaním váš iPhone 6 alebo iPhone 6 Plus. Dúfame, že túto funkciu uvidíme v iPad Air 3.

Prístroj bude dodávaný s tromi farbami, ako je striebro, zlato a space grey. Neočakávame žiarivé farby iPad Air 3, ale veci sa môžu zmeniť v čase vydania.

Dátum Vydania

iPad Air 2 začala v októbri 2014 a predpovedáme rovnaký dátum iPad Air 3 vydanie v 2015 s iOS 9. V skratke iPad Air 3 sa začne v októbri 2015. Toto zariadenie začne novinárom v kampuse Apple Cupertino v Kalifornii 16. Októbra. Samozrejme, môžeme ľahko predpovedať, že iPad Air 1 bol spustený 22 Október 2013 a prepustený na začiatku novembra. iPad Air 3 bude predstavený na trhu Spojeného kráľovstva v novembri 2015.

iPad Air 2 cena bola $399 vo Veľkej Británii a to je tiež hovorí, že keď čas sa posunie málo potom iPad Air 2 cena pôjde dole aľ $ 80. Jeho model 16 GB je okolo $ 499 a 64 GB bude $ 579 a môžete získať 128 GB s $659.