Spread the love

iPhone 7 prijal svojich spotrebiteľov v dobrej viere s high-end výkon. iPhone 6 a iPhone 6 Plus preukázal svoju kvalitu a sú v dobrých knihách svojich užívateľov. Určite Apple nebude robiť chybu pri vývoji iPhone 8, iPhone 7 a jeho Plus.

Dátum Vydania

Apple vie presvedčiť svojho fanúšika a dátum spustenia iPhone7 bude presný a príde v septembri 2015. IPhone 6 a iPhone 6 Plus boli oznámené 9. Septembra 2014 a boli prezentované pred verejnosťou 19.Septembra.

Apple je implementovať rovnaké pravidlo ako iPhone 5c a iPhone 5 boli vydané dňa 10. septembra 2013; iPhone 5 bol prepustený 12. septembra. Pre iPhone 8 môžete relaxovať a sedieť nečinne, pretože má viac času na zobrazenie svojho vzhľadu.

Niekoľko povestí o iPhone 7

1) spoločnosť Apple dosiahne dobrú rovnováhu telefónov iPhone je pravdepodobné, že bude mať dve alebo môžu byť tri – v septembri 2015.

2) Pre iPhone 7 bude 4. 7-palcový displej a 5. 5-palcový iPhone 7 Plus. Väčšia obrazovka je vysoko v žánri.

3) iPhone 7 bude štíhle zariadenie a všetky nadchádzajúce iPhone bude opakovať rovnakú dimenziu.

5) životnosť batérie je samozrejme musí byť lepšia, pravdepodobne to nebude lepšie ako teraz. Podľa Apple Jony Ive zvyčajne nepochádza s vyššou výdržou batérie, pretože je pravdepodobné, že bude mať problém s inými funkciami.

6) vyššie rozlíšenie obrazovky je naozaj potrebné hodiny-Apple môže niesť, sietnice je tak ostrý, ako vaše oči môžu vidieť ‘ bublina s iPhone 6 Plus. Apple môže byť použiteľný pre hustotu pixelov iPhone 6 Plus a určite pre všetky zariadenia novej generácie, aby mohol ísť viac vyššie. Tvrdší materiál obrazovky by zrodil špičkovú ochranu. Apple môže prísť s sapphire alebo ide s Corning nový projekt Phire.

7) fotoaparát s dvojitým objektívom má, DSLR-like’ kvalitu obrazu sú úžasné. To je zásadný aspekt pre každý najnovší iPhone.

8) iPhone 7 môže mať port USB-C, ale stále sme o tom rybí. Zmena z 30-pin na blesk je dostatočne najnovšia a všetci s ňou neboli spokojní. iPhone 7 nebude nasledovať rovnakú chybu.

9) nebude 3D obrazovka a nebude mať šancu mať zakrivený displej. Existuje však možnosť, že obrazovka od okraja k okraju bude pravdepodobne v iPhone 7. Funkcia pružinového joysticku v domácom tlačidle nebude pravdepodobne v iPhone 7.

Bezdrôtové nabíjanie môže byť možné zostať v iPhone 7.

iPhone 7 povesti

IPhone 7 vrátane iPhone 6 a 6 Plus boli deviaty a desiaty iPhone resp. Apple má iPhone vo všetkých troch veľkostiach: S 4-palcovými obrazovkami (iPhone 5c a iPhone 5s); s 4. 7-palcový displej (iPhone 6) a s 5. 5-palcový displej (iPhone 6 Plus).
Myslím, že Apple zvýšil svoj displej obrazovky, takže bude kompletný balík pre každého. Je to vždy dopredu v porovnaní so smartphonmi.