Spread the love

Ak ste pozorne sledovali, potom budete vedieť, že iPad 3 sa stretol s niekoľkými problémami, pri ktorých hrozí, že sa uvoľnenie obnoveného tabletu oneskorí. Už sme skôr uviedli, že spoločnosť Apple mala ťažkosti s výrobnými časmi a nákladmi s procesorom A6, ako aj so zobrazením „musí mať“ sietnicu.

Najnovšie fámy pochádzajúce z DigiTimes, ktorý má trochu dôveryhodnú históriu dôverných informácií, poukazuje na súčasné problémy so zachovaním jasu navrhovaného super displeja na iPade 3.

Tento displej by prišiel v rozlíšení 2048 × 1536 a tlačil by von niektoré skutočne pôsobivé PPI; ale veľkosť obrazovky je príčinou ťažkostí Apple a jeho dodávateľského reťazca v porovnaní s menšou obrazovkou na iPhone.

Keď spoločnosť Apple získa všetky chyby, ktoré sa vyskytli, vrátane nedávnych vyriešených problémov s odvodom tepla a spotrebou batérie, tento displej bude najvyhľadávanejším a najživším displejom na trhu, ktorý niektorí tvrdia, že je najlepším možným displejom. Ľudské oko môže zachytávať iba rozdiely v pixeloch až do určitého PPI alebo pixelov na palec, čo znamená, že všetko, čo je vyššie ako toto číslo, by bolo prakticky zbytočné, pokiaľ ide o výrobné náklady a technológie.

Súčasné problémy, na ktoré narazil obrie Cupertino a ich taiwanský dodávateľský reťazec, je podsvietenie LED diód.

Súčasná samostatná lišta podsvietenia LED (v iPad 2) je „nedostatočná“ na udržanie a posilnenie jasu displeja sietnice pre iPad 3.

Výrobcovia podsvietených LED diód alebo BLUs navrhli dve riešenia na pomoc spoločnosti Apple. Prvý by zahŕňal pridanie druhého LED čipu do jednofázového tvarového faktora, zatiaľ čo druhým by bolo použitie «dvojitej LED svetelnej lišty vnútri iPad 3, jedna vľavo a druhá vpravo,» na podporu zobraziť. Apple je údajne ohľaduplnejší k druhej možnosti a bude ho používať ako pokračujúcu výrobu.

Dúfame, že je to dobrá správa, že iPad 3 by mohol byť uvedený na trh v marci 2012, ale s minulými zvesťami o dvoch modeloch tabliet od spoločnosti Apple v roku 2012, niektoré stále prichádzajú s myšlienkou, že iPad 3 s týmito navrhovanými špecifikácie nebudú pripravené včas. Koniec koncov, spoločnosť Apple musí zostať iba mierne pred svojimi konkurentmi.